• images/images_hydroizolacje/1.png
 • images/images_hydroizolacje/2.png

EkoMembrana AllWeather

EkoMembrana AllWeather to przełomowy produkt do aplikacji w każdych warunkach pogodowych (temperatura dodatnia). Możliwy do stosowania pod wodą. Tworzy jednolitą bezszwową powłokę. Nie wymaga stosowania żadnych gruntów ani domieszek. Podczas aplikacji produktu AllWeather nie stosujemy włóknin ani innych zbrojeń.

EkoMembrana AllWeather po otwarciu opakowania jest gotowa do aplikacji. Wydajność 2m2/kg. Zabezpiecza powierzchnię przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych w momencie aplikacji. Wulkanizuje w czasie ok 4h. Po 24h powłoka jest w pełni ustabilizowana. EkoMembrana AllWeather jest rekomendowana do zastosowań komercyjnych jak również w gospodarstwach domowych do samodzielnego użycia.

EkoMembrana Instant

EkoMembrana Instant to produkt nakładany wyłącznie metodą natryskową. Wulkanizuje w ciągu 1 minuty. To uniwersalny produkt na pokrycia dachowe, łatwy w użyciu i bezpieczny dla środowiska, który został opracowany w celu wyeliminowania problemów związanych z klasycznymi pokryciami dachowymi.

EkoMembrana Instant to emulsja asfaltowa modyfikowana elastomerem, która wykazuje doskonała przyczepność do podłoża, wulkanizuje w ciągu 1 minuty. Produkt powinien być stosowany i przechowywany w temperaturze powyżej 5°C.

EkoMembrana Instant jest materiałem niepalnym, nietoksycznym, o dużej elastyczności i pamięci kształtu, odpornym na promieniowanie UV oraz ekstremalne warunki atmosferyczne.

EkoMembrana START 30

EkoMembrana START 30 może być nakładana ręcznie. Wulkanizuje w ciągu 30 – 40 minut. Jest to uniwersalna wodoodporna membrana na pokrycia dachowe, łatwy w użyciu i bezpieczny dla środowiska. Produkt został opracowany w celu wyeliminowania problemów związanych z klasycznymi pokryciami dachowymi.

EkoMembrana START 30 to emulsja asfaltowa modyfikowana elastomerem, która wykazuje doskonałą przyczepność do podłoża, wulkanizuje w ciągu 30 – 40 min. Produkt powinien być stosowany i przechowywany w temperaturze powyżej 5°C.

EkoMembrana START 30 jest materiałem niepalnym, nietoksycznym, o dużej elastyczności i pamięci kształtu, odpornym na promieniowanie UV oraz ekstremalne warunki atmosferyczne. Uszczelniane powierzchnie możemy wzmocnić włókniną polipropylenową.

EkoMasa

EkoMasa przeznaczona jest do uszczelniania większych szczelin czy ubytków. Aplikowana ręcznie. Wulkanizuje w ciągu 30 – 40 minut.

EkoMasa to zmodyfikowana elastomeryczna emulsja asfaltowa opracowana specjalnie na potrzeby uszczelniania i wyrównywania powierzchni dachów. Stosowana do uszczelniania szczelin powierzchni dachu, do uszczelniania wzdłuż wystających z dachu powierzchni prostopadłych murów, wokół kominów i konstrukcji wystających z dachu.

Produkt EkoMasa stosujemy do wyrównywania miejsc powstałych po usunięciu pęcherzy i innych uszkodzeń starych powierzchni dachu. Uszczelniane powierzchnie możemy wzmocnić siatkami polipropylenowymi.

EkoMasa to produkt jednoskładnikowy, aplikowany na zimno za pomocą kielni, rakli lub szczotki, o doskonałych właściwościach. Jest odporny na działanie rozpuszczalników, a po wyschnięciu stanowi wytrzymałą, elastyczną i dobrze przylegającą membranę. Duża lepkość umożliwia wypełnianie pęknięć i pokrywanie powierzchni pionowych. Jest przyjazny dla środowiska. Może być aplikowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków bez żadnego specjalnego wyposażenia ochronnego.

O Nas


EcoProof too wodoodporna membrana w postaci ciekłej gumy do SAMODZIELNEJ renowacji uszkodzonych i starych pokryć dachowych, tarasów, balkonów i oczek wodnych.


Zalety systemu dachowych membran wodoodpornych EcoProof:

 1. Brak łączeń – jednolita, bezspoinowa powłoka, w pełni odporna na UV.

 2. Nie ma konieczności usuwania istniejącego podłoża – oszczędność czasu i kosztów utylizacji.

 3. Brak słabych punktów – przylega całą powierzchnia do podłoża.

 4. Elastyczność powyżej 800% – pracuje razem z podłożem i konstrukcją dachu.

 5. Prostota i bezpieczeństwo stosowania – aplikacja na zimno.

 6. Produkty przyjazne środowisku – nie zawierają rozpuszczalników ani substancji lotnych.

 7. System jednoskładnikowy – nie wymaga stosowania żadnych produktów gruntujących.

 8. Odporny na ekstremalne warunki atmosferyczne – sprawdzony w mrozach Alaski i upałach Australii.

 9. Krótki czas aplikacji – do 1000 m2 dziennie.

More Articles...

 1. EcoProof
Używamy informacji zapisanych w plikach cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika.