• images/images_remonty/1.png
  • images/images_remonty/2.png

KONTAKT


CHEMAR S.C. Jan Heliński i Spółka

95-070 Aleksandrów Łódzki

Brużyczka Mała 49

Tel/Fax: 42 712-11-30


Przedstawiciel działu: 609-906-600


E-mail: JLIB_HTML_CLOAKING

O Nas

"Chemar" s.c. J. Heliński & s-ka powstał w 2000 roku w wyniku współpracy firm "Chemar" s.c., R. Piętowski i J. Wasiak oraz "CHEM-NET" s.c., J. Heliński i K. Kaźmierski.

"Chemar" s.c. został założony w 1994 roku, jako przedsiębiorstwo produkcyjno - usługowe wytwarzające różne preparaty chemiczne na zlecenie oraz zajmujące się projektowaniem procesów technologicznych. "CHEM-NET" s.c. utworzyli w 1995 roku pracownicy naukowi Polskiej Akademii Nauk, jako przedsiębiorstwo zajmujące się doradztwem naukowo - technologicznym.

W wyniku współpracy powstały receptury i technologie produkcji środków do ochrony drewna przed korozją biologiczną KUPRAFUNG-S i CYNKOFUNG-S opartych na organicznych związkach miedzi i cynku. Jako pierwsza polska firma rozpoczęliśmy produkcję nowoczesnego, bezchromowego, opartego na związkach miedzi, środka ochrony drewna. KUPRAFUNG-P charakteryzuje się niewymywalnością oraz wysoką skutecznością zabezpieczenia przy stosunkowo niskiej szkodliwości dla ludzi i środowiska naturalnego.

We współpracy z Instytutem Chemicznej Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wprowadzono na rynek KUPRAFUNG.-Uniepalniacz, pierwszy całkowicie niekorozyjny i mieszalny z impregnatami miedziowymi preparat do ochrony przeciwogniowej wyrobów drewnianych. Zmieniające się i coraz bardziej restrykcyjne prawo w zakresie środków ochrony drewna spowodowało zarzucenie produkcji impregnatów rozpuszczalnikowych (KUPRAFUNG-S i CYNKOFUNG-S). Powyższy fakt oraz konieczność podnoszenia jakości i konkurencyjności naszych wyrobów spowodował, że nawiązaliśmy współpracę z czołowymi europejskimi producentami substancji czynnych. Współpraca ta zaowocuje wprowadzeniem na rynek w najbliższym czasie roku nowej gamy impregnatów.

Wszystkie wprowadzane przez nas do obrotu produkty posiadają wymagane prawem dopuszczenia i certyfikaty. Ich jakość i skuteczność została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi zgodnie z najnowszymi normami w niezależnych, notyfikowanych laboratoriach. Od lat prężnie rozwijamy się wprowadzając nowe wyroby i uszlachetniając marki, które już dawno zdobyły zaufanie naszych odbiorców. Wyroby przed wprowadzeniem na rynek są wielokrotnie testowane, a nasze laboratorium zakładowe dba o utrzymanie wysokiej jakości.

Firma CHEMAR to produkty solidne, nowoczesne, posiadające wysoką jakość i wszelkie atesty. Naszym celem jest stałe podnoszenie możliwości produkcyjnych tak, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Zapraszając do współpracy oferujemy atrakcyjne ceny, bardzo dobrą jakość i terminowość realizacji zamówień.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika.