• images/images_cdcolor/1.png
  • images/images_cdcolor/2.png
  • images/images_cdcolor/3.png
  • images/images_cdcolor/4.png
  • images/images_cdcolor/5.png
  • images/images_cdcolor/6.png

O Nas

Firma CD – COLOR GmbH & Co KG została utworzona dopiero w 2000 roku, aczkolwiek nawiązując do przeszłości może pochwalić się 120-letnią tradycją.  Oddział zajmujący się produkcją farb jest zalążkiem całego koncernu i jest starszy niż Ewald Dörken AG.

Opierając się na swojej podstawowej działalności – produkcji farb – firma CD COLOR jest obecnie jednym z liderów na niemieckim rynku hurtowym zajmującym się dystrybucją farb dla profesjonalistów. Wprowadzone na początku istnienia pionierskie innowacje stały się fundamentem do zbudowania obecnej pozycji na rynku – firmy niezależnej, zorientowanej na rozwój o zasięgu europejskim. Kluczowym elementem tego sukcesu jest konsekwentne utrzymywanie marek DELTA®, CWS-Wertlack oraz LUCITE®. Z jednej strony technologia na najwyższym poziomie – innowacyjne produkty, rozwój systemu barwienia oferowanych wyrobów ProfiColor®. Z drugiej zaś strony aktywny marketing wobec architektów, planistów, profesjonalnych malarzy, dystrybutorów oraz inwestorów.
Klienci firmy CD COLOR mogą liczyć na kompletny pakiet usług dodatkowych. W skład tego „programu obowiązkowego” wchodzi doradztwo techniczne u klienta, przygotowanie propozycji projektów mających na celu jak najlepszą wizualizacje wymagań klienta oraz gorącą linię, gdzie pod telefonem wykwalifikowani pracownicy firmy CD COLOR udzielą odpowiedzi na wszelkie nurtujące klientów pytania.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika.