• images/images_hydroizolacje/1.png
  • images/images_hydroizolacje/2.png

EkoMasa

EkoMasa przeznaczona jest do uszczelniania większych szczelin czy ubytków. Aplikowana ręcznie. Wulkanizuje w ciągu 30 – 40 minut.

EkoMasa to zmodyfikowana elastomeryczna emulsja asfaltowa opracowana specjalnie na potrzeby uszczelniania i wyrównywania powierzchni dachów. Stosowana do uszczelniania szczelin powierzchni dachu, do uszczelniania wzdłuż wystających z dachu powierzchni prostopadłych murów, wokół kominów i konstrukcji wystających z dachu.

Produkt EkoMasa stosujemy do wyrównywania miejsc powstałych po usunięciu pęcherzy i innych uszkodzeń starych powierzchni dachu. Uszczelniane powierzchnie możemy wzmocnić siatkami polipropylenowymi.

EkoMasa to produkt jednoskładnikowy, aplikowany na zimno za pomocą kielni, rakli lub szczotki, o doskonałych właściwościach. Jest odporny na działanie rozpuszczalników, a po wyschnięciu stanowi wytrzymałą, elastyczną i dobrze przylegającą membranę. Duża lepkość umożliwia wypełnianie pęknięć i pokrywanie powierzchni pionowych. Jest przyjazny dla środowiska. Może być aplikowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków bez żadnego specjalnego wyposażenia ochronnego.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika.