• images/images_cdcolor/1.png
  • images/images_cdcolor/2.png
  • images/images_cdcolor/3.png
  • images/images_cdcolor/4.png
  • images/images_cdcolor/5.png
  • images/images_cdcolor/6.png

DELTA Hydrostop 9.04

Olej impregnujący, służący do konserwacji drewna, o wyjątkowym działaniu hydrofobowym (efekt perlenia), nadający się do wszystkich elementów drewnianych zachowującym wymiary, zachowującym wymiary w ograniczonym stopniu oraz nie zachowujących swoich wymiarów. Zawiera biocydy dzięki czemu zapewnia również chemiczną ochronę drewna przed sinieniem i rozwojem pleśni oraz grzybów niszczących drewno-nadaje się do stosowania na drewno zawilgocone. Przeznaczony do aplikacji na wszystkich gatunków drewna. Dzięki swoim właściwościom impregnującym wnika głęboko w drewno i chroni je przed nadmiernym pęcznieniem i kurczeniem się spowodowanym wilgocią i nasiąkaniem. Wchłanianie wody jest zredukowane o 30% w stosunku do tradycyjnych środków błonotwórczych. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

Właściwości:

- dzięki specjalnym składnikom olej głęboko wnika w strukturę (posiada znakomite właściwości penetracji drewna)

- ułatwiający odparowanie wody

- zapobiega pęcznieniu i kurczeniu się drewna pod wpływem wody i wilgoci dzięki czemu wyraźnie zmniejsza się podatność na pęknięcia i uszkodzenia

- odporny na promieniowanie UV

- nadaje powierzchni drewna właściwości impregnujące, hydrofobowe i uszlachetniające „w jednym”

- łatwy w renowacji -stosuje się do przedłużenia czasu otwartego, czyli do regulacji wilgotności zabezpieczanego drewna

Zużycie:

ok. 70 - 125 ml/m2

Dostępne opakowania:

1,0l / 2,5l / 5,0l / 20,0l

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika.